Marmara Veterinerlik

Sitemize Hoşgeldiniz. Kliniğimizde her tür pet hayvan aşılama, bakım ,tedavi,  operasyon işlemeleri yapılmaktadır . Halen kayıtlı 2000 in üstünde köpeğimiz ve 1000 üstünde kedimiz vardır. Hizmet amacımız dostlarımızın sağlığıdır.

HAKKIMIZDA

Genel Aşı Takvimlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

M.ÖZGE ALTINAY

VETERİNER HEKİM

04.03.1978 Ankara doğumlu. İlk orta ve liseyi İzmit'te okuduktan sonra 1994-1999 yılları arasında ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ'nde okudu. Ocak 2000-Ocak 2001 tarihleri arasında İngiltere'de idi ve Forester House Veteriner Kliniği'nde çalıştı. Döndükten sonra Pasteur Veteriner Kliniği'nde çalışmaya devam edip 2003 Temmuz ayında ordan ayrılıp Marmara Veterinerlik'i kurdu.2006 yılına kadar 2 hekim çalıştıkları klinikte 2006 dan sonra tek hekim olarak işine devam etti. En büyük zevki yeni yerler gezmek görmektir. Şuan gezip gördüğü ülke sayısı 23tür. Boş zamanlarında sinema,tiyatro,konser gibi etkinliklere katılan Özge Altınay iyi derecede  ingilizce bilmektedir. KHVHD üyesidir,yerel ve uluslararası kongreleri yakından takip eder.

AYŞE ERGÖN

VETERİNER LABORANT TEKNİKER

2 EYLUL 1982 Kocaeli doğumludur. İlk ,orta ve liseyi Herekede bitirdi. 2006-2008 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Veterinerlik Laborant ve Sağlık Teknikerlik Yüksekokulu'nu bitirdi. 2006 yılında Pasteur Veterinerlikte laboratuar sorumlusu olarak çalıştı. 2007 Temmuz ayından beri Marmara Veterinerlikte yardımcı veteriner sağlık teknikeri olarak çalışmaktadır. Gezmeyi, kitap okumayı,müzik dinlemeyi, çiçeklerle uğraşmayı çok sever.

GÜRKAN KARADAĞ

YARDIMCI PERSONEL

02/03/1991 Kocaeli-İzmit doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmit'te tamamladı. Ardından Kocaeli Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Teknolojileri bölümünde üniversite hayatına başladı. Fakat daha henüz orayı bitirmeden yeniden hazırlanarak çok farklı bir alana yoğunlaştı ve Süleyman Demirel Üniversitesi Tarih bölümüne başladı. Mezuniyetinden sonra akademik bir kariyere soyunarak yüksek lisans programına devam etti. Fakat içindeki hayvan sevgisi onu yeni arayışlara itti ve yüksek lisansı bırakarak hayvanlar ile ilgilenmeye başladı. Ayrıca bu ilgi ve alakasını meslek haline getirmek istiyordu. İste bu yüzden Marmara Veterinerliğin kadrosuna dahil oldu ve meslek hayatını bu sektörde sürdürmeye karar verdi.Bos vakitlerini genel olarak asıl mesleği ile alakalı makaleler karıştırarak geçirse de kendine ait olan dört köpeğine de vakit ayırmayı unutmuyor. Tüm bunlarda arta kalan vakitlerde ise amatör manada karikatürler çizmeyi  ve Osmanlıca çeviriler yapmayı çok seviyor.

BİZ KİMİZ

Kadıköy Mah. Bağdat Cad. Esendal Sok. No:30 İzmit/Kocaeli  - Tel : 0262 323 90 66 -  Email : info@marmaraveterinerlik.com

MARMARA VETERİNERLİK - Copyright 2015 © Tüm Hakları Saklıdır

sitepatent